
Warszawa – miasto o niepowtarzalnym charakterze
„Warszawa” to książka, która zabierze Cię w fascynującą podróż przez historię i współczesność stolicy Polski. To nie tylko album pełen pięknych fotografii, ale również skarbnica wiedzy o tym niezwykłym mieście. Bogna Parma, autorka tej publikacji, z pasją i dbałością o szczegóły, przedstawia nam Warszawę w całej jej okazałości.
Od średniowiecznych początków, poprzez czasy świetności i zniszczenia wojennego, aż do współczesności, książka odkrywa przed nami bogactwo historii i kultury Warszawy. W 20 rozdziałach autorka przybliża najważniejsze wydarzenia, postaci i miejsca, od Zamku Królewskiego i Placu Zamkowego, po Nowe Miasto i dzielnicę Żoliborz. Dzięki pięknym zdjęciom odczujesz prawdziwy klimat Warszawy, a wyczerpujące opisy pomogą Ci zrozumieć złożoność jej historii.
„Warszawa” to idealna pozycja dla każdego, kto chce poznać tajemnice tego magicznego miasta. To publikacja, która zachwyci miłośników historii, architektury i fotografii.
Bogna Parma jest autorką wielu książek i albumów poświęconych historii i kulturze Polski. Jej prace wyróżniają się starannym doborem materiałów i precyzyjnym opisem faktycznym.
Wydawnictwo | Parma Press |
data wydania | 2007 (data przybliżona) |
ISBN | 9788389157720 |
liczba stron | 128 |
słowa kluczowe | Warszawa, Polska |
kategoria | albumy |
język | polski |
Rejestracja jest darmowa i bardzo szybka! Kliknij tutaj aby założyć konto. Trwa to tylko 15 sekund!.