Jacek Szymkiewicz - Grawer

Jacek Szymkiewicz - Grawer
Okładka książki

Grawer Jacka Szymkiewicza - zanurz się w umyśle artysty

Wyobraź sobie książkę, która jest jak sen na jawie. Książkę, która nie poddaje się łatwemu zaszufladkowaniu, balansując na granicy opowiadania, scenariusza, a nawet sztuki teatralnej. Grawer to właśnie taka książka – hipnotyzująca podróż w głąb umysłu autora, pełna niepokoju i prowokacji.

Jacek Szymkiewicz, mistrz słowa, zaprasza nas do swojego świata, gdzie rzeczywistość miesza się z fikcją, a granice między nimi zacierają się. Spotkamy się z tym, o czym autor mówi zazwyczaj – i z tym, co skrywa w zakamarkach swojej wyobraźni. Zanurzymy się w strumieniu świadomości, gdzie myśli i obrazy przepływają przed naszymi oczami niczym w kalejdoskopie.

Niepokój potęgują prowokacyjne grafiki Krzysztofa Ostrowskiego, wgryzające się w tekst niczym szpony drapieżnika. Czy wzmacniają one tylko odbiór słów, czy może skrywają drugie dno, do którego klucza musimy odnaleźć sami?

W centrum tej surrealistycznej układanki stoi Grawer – postać enigmatyczna, nieuchwytna. Kim jest? Czy istnieje naprawdę, czy jest jedynie projekcją umysłu autora? A może złowrogą siłą, która wnika w nas podstępnie, krok po kroku? Szymkiewicz nie daje jednoznacznej odpowiedzi, pozostawiając czytelnika sam na sam z własnymi demonami.

Grawer to książka, która nie pozwala przejść obok siebie obojętnie. Prowokuje, zmusza do myślenia, zadawania pytań. Otwiera przed nami drzwi do umysłu artysty, ale czy odważymy się przez nie przekroczyć? Pamiętajmy jednak o przestrodze autora: od tej decyzji nie ma ucieczki.

Jacek Szymkiewicz – pisarz, scenarzysta, dramaturg, autor słuchowisk radiowych i twórca komiksów, znany z niekonwencjonalnego podejścia do sztuki.


WydawnictwoJacek Szymkiewicz
kategoriafantastyka, fantasy, science fiction
językpolski
Możliwość komentowania i oceniania dostępne są tylko dla zarejestrowanych użytkowników, zarejestruj się!
Rejestracja jest darmowa i bardzo szybka! Kliknij tutaj aby założyć konto. Trwa to tylko 15 sekund!.
Książka Jacek Szymkiewicz - Grawer została dodana w dniu: 26.09.2022
Do tej pory zapoznało się z nią ponad 2308 osób!
Udanej lektury

Komentarze, recenzje i oceny użytkowników

Nikt jeszcze nie napisał recenzji ani nie ocenił książki Jacek Szymkiewicz - Grawer

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Rejestracja jest darmowa i bardzo szybka! Kliknij tutaj, aby założyć konto. Trwa to tylko 15 sekund!.
Logowanie
Rejestracja