Leah Bobet - Above

Leah Bobet - Above
Okładka książki

Ucieczka "Above", czyli podróż ku odwadze i odkrywaniu przeszłości

Wyobraź sobie świat skryty głęboko pod ziemią, bezpieczny haven o nazwie "Safe", gdzie schronienie znajdują ci, którzy zdołali uciec przed grozą "Above". To właśnie tam spotykamy Matthew, chłopca o złotym sercu, który obdarza bezgranicznym uczuciem tajemniczą Ariel, dziewczynę z opadającymi skrzydłami pszczoły. W "Safe" nie brakuje niezwykłości - Whisper rozmawia z duchami, a Jack Flash ciska piorunami z palców. Jednak ten kruchy spokój zostaje brutalnie przerwany, gdy armia cieni, dowodzona przez pradawnego wroga, wdziera się do ich podziemnego azylu.

Matthew, Ariel i garstka przyjaciół cudem unikają śmierci i wydostają się na powierzchnię, do przerażającego "Above". Rozpoczyna się dla nich niebezpieczna wędrówka, pełna wyzwań i śmiertelnych pułapek. W trakcie ucieczki Matthew, niczym detektyw zagłębiający się w mroczną sprawę, odkrywa skrywaną prawdę o przeszłości "Safe" i motywach stojących za atakiem cieni. Stopniowo uświadamia sobie, że jego przeznaczeniem jest coś więcej niż tylko przetrwanie - musi znaleźć sposób, aby odbudować zniszczony dom, nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla Ariel, która potrzebuje go teraz jak nigdy dotąd.

"Above" to powieść z gatunku fantastyki, która wciąga czytelnika w wir przygód, stawiając jednocześnie ważne pytania o przyjaźń, odwagę i siłę miłości w obliczu przeciwności losu. To opowieść o odkrywaniu siebie i sekretów przeszłości, które rzucają nowe światło na teraźniejszość.

Leah Bobet, autorka książki, to uznana pisarka, której twórczość zdobyła wiele nagród i wyróżnień.


WydawnictwoLeah Bobet
kategoriafantastyka, fantasy, science fiction
językangielski
Możliwość komentowania i oceniania dostępne są tylko dla zarejestrowanych użytkowników, zarejestruj się!
Rejestracja jest darmowa i bardzo szybka! Kliknij tutaj aby założyć konto. Trwa to tylko 15 sekund!.
Książka Leah Bobet - Above została dodana w dniu: 26.09.2022
Do tej pory zobaczyło ją ponad 2411 osób!
Udanej lektury

Komentarze, recenzje i oceny użytkowników

Nikt jeszcze nie napisał recenzji ani nie ocenił książki Leah Bobet - Above

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Rejestracja jest darmowa i bardzo szybka! Kliknij tutaj, aby założyć konto. Trwa to tylko 15 sekund!.
Logowanie
Rejestracja